Recenzie

 


„Veľmi pekne ďakujeme za profesionálny prístup, rýchlosť a ústretovosť."

Kratochvila - Rovinka  

 


„Pani Henrietta ďakujem za Váš mail, pôsobíte veľmi seriózne a profesionálne...
to sa dnes len tak bežne nevidí. Pekný deň a kopu spokojných zákazníkov Vám prajem." 

 P. Miljkovič  

 


„S firmou Danum a s p. Henrietou Cseh sme konzultovali rozbor vody v 2 studniach.
Bola som veľmi milo prekvapená profesionálnym proklientským prístupom, vzorky vody doručovala kuriérska služba, nemuseli sme prakticky nič urobiť okrem samotného odberu vody. Okrem podrobnej  písomnej analýzy vody sme dostali konzultáciu, rady, všetky otázky boli rýchlo zodpovedané. Určite odporúčame a ďakujeme za skvelú spoluprácu."

P. Kubalová  

 


„Vynikajúce služby, som nad mieru spokojná. Všetky dámy na telefóne, s ktorými som
bola v kontakte, boli veľmi milé, ochotné, trpezlivo vysvetlili všetko, čo ma zaujímalo. Vzorkové fľaše som si vyzdvihla na odbernom mieste a potom po ne prišiel kuriér - dalo sa to takto bez problémov dohodnúť, aj keď bežne je to buď celé cez kuriéra alebo celé cez odberné miesto. Určite odporúčam."

L. Machová  

 


„Ďakujeme za zaslaný balík, naozaj ste nemuseli robiť výdaje, milo nás to potešilo a
svedčí to o serióznosti Vašej spoločnosti, čo nebýva časté v odbore. Ešte raz ďakujeme."

S. Zaťko  

 

Dobrý deň, touto cestou by som chcel ohodnotiť Vaše služby. Objednal som si u
Vás rozbor 
vody pre kolaudačné účely. Všetky operácie z Vašej strany prebehli v úplnom poriadku a podľa dohodnutého termínu. Zvlášť by som chcel vyzdvihnúť profesionalitu p. Henrietty Cseh, ktorá bola ku mne ako k zákazníkovi veľmi ústretová a odborne pripravená. V neposlednom rade bola počas telefonovania milá a komunikatívna. Vedela odborne pomôcť pri krokoch, ktoré sa týkajú úpravy vody. V každom prípade Vám budem robiť dobrú reklamu a po zvážení ďalších krokov v oblasti úpravy vody si vyberiem Vašu firmu a Vašich zamestnancov."

V. Kubicsko  

 


„Profesionálny prístup, rýchle vybavenie. Ďakujeme."

R. Sabo  

 


„Milý profesionálny prístup, všetkých s ktorými sme prišli do kontaktu (od milej pani v telefóne až po akreditovaného vzorkára). Platba po dodaní výsledkov, všetko prehľadné, zrozumiteľné. Ďakujeme za poskytnuté služby. Určite odporúčame." 

J. Kucerova  

 


„Určite odporúčam. Profesionálny prístup, manažment odoslania vzoriek, platba po dodaní výsledkov, skvelá komunikácia. Len tak ďalej, držím palce a ďakujem."

M. Weber  

 


„Vynikajúci manažment testovania vody, od odobratia vzoriek, až po odoslanie výsledkov, úhrada až po otestovaní, možnosť konzultácie výsledkov, a ponuka úpravy vody... odporúčam."

M. Behýl