ZÁKLADNÝ ORIENTAČNÝ

Tento balík obsahuje 20 ukazovateľov : základné chemické ukazovatele a dve najčastejšie vyskytujúce sa mikrobiologické ukazovatele v našich vodách. Balík je vhodný na preukázanie fekálnych, alebo pôdnych baktérií a ukáže nutnosť dezinfikácie systému. Ak voda má nepríjemný, takzvaný "vajcový" zápach, odporúčame priobjednať balík "Sírovodík".

 

Skladem
91 EUR 75,83 EUR bez DPH

Chcete sa na niečo opýtať?

Volajte 0907 187 800

 

Akreditovaný rozbor vody vhodný pre základnú orientáciu o kvalite zdroja

V tomto rozbore vody sa stanovujú všetky parametre základného orientačného rozboru vody doplnené o stanovenie hodnôt koliformných a E.coli baktérií. Tento rozbor vody Vás upozorní na možné riziká výskytu fekálnych alebo pôdnych baktérií a ukáže nutnosť dezinfekcie zdroja.

 

Aké ukazovatele sú zahrnuté v balíku ZÁKLADNÝ ORIENTAČNÝ?

ZÁKLADNÝ ORIENTAČNÝ_PDF2 

Čo je zahrnuté v cene rozboru ?

U nás sa nemusíte báť skrytých poplatkov za vystavenie protokolu, administratívu, a pod. Uvedená cena je konečná, bez ďalších príplatkov. Za túto cenu dostanete kompletnú službu akreditovaného rozboru vody, poskytneme Vám príslušné vzorkovnice pre odber vody. Samozrejmosťou je vystavenie protokolu a prípadná konzultácia výsledkov.

Za aký čas dostanem výsledky rozboru vody?

Protokol s výsledkami meraní obdržíte spravidla do 10 dní a to v elektronickej forme.

Vyznám sa v protokole s výsledkami? 


Áno, protokol má štandardizovaný formát, avšak ku každému rozboru vody dávame zrozumiteľné informácie tak, aby bolo jasné, čo sa v protokole uvádza. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať, radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme Vám, ako s vodou ďalej pracovať, aby bola bez závad. Ak sa vo výsledkoch objaví prekročenie zdraviu škodlivých ukazovateľov, budeme Vás o tom v každom prípade informovať.