Základný orientačný rozbor vody s mikrobiológiou

Základný orientačný rozbor vody s mikrobiológiou obsahuje 20 ukazovateľov : základné chemické ukazovatele a dve najčastejšie vyskytujúce sa mikrobiologické ukazovatele v našich vodách. Balík je vhodný na preukázanie fekálnych, alebo pôdnych baktérií a ukáže nutnosť dezinfikácie systému. Ak voda má nepríjemný, takzvaný "vajcový" zápach, odporúčame priobjednať balík "Sírovodík".

Skladem
€65 €54,17 bez DPH

Chcete sa na niečo opýtať?

Volajte +421 907 187 800 alebo +421 222 205 436

 

Akreditovaný rozbor vody vhodný pre základnú orientáciu o kvalite zdroja

V tomto rozbore vody sa stanovujú všetky parametre základného orientačného rozboru vody doplnené o stanovenie hodnôt koliformných a E.coli baktérií. Tento rozbor vody Vás upozorní na možné riziká výskytu fekálnych alebo pôdnych baktérií a ukáže nutnosť dezinfekcie zdroja.

 

Aké ukazovatele sú zahrnuté v balíku ZÁKLADNÝ ORIENTAČNÝ?

balik-zakladny-orientacny-rozbor-ukazovatele

Čo je zahrnuté v cene rozboru?

U nás sa nemusíte báť skrytých poplatkov za vystavenie protokolu, administratívu, a pod. Uvedená cena je konečná, bez ďalších príplatkov. Za túto cenu dostanete kompletnú službu akreditovaného rozboru vody, poskytneme Vám príslušné vzorkovnice pre odber vody. Samozrejmosťou je vystavenie protokolu a prípadná konzultácia výsledkov.

Za aký čas dostanem výsledky rozboru vody?

Protokol s výsledkami meraní obdržíte spravidla do 10 dní a to v elektronickej forme.

Vyznám sa v protokole s výsledkami? 


Áno, protokol má štandardizovaný formát, avšak ku každému rozboru vody dávame zrozumiteľné informácie tak, aby bolo jasné, čo sa v protokole uvádza. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať, radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme Vám, ako s vodou ďalej pracovať, aby bola bez závad. Ak sa vo výsledkoch objaví prekročenie zdraviu škodlivých ukazovateľov, budeme Vás o tom v každom prípade informovať.

Späť do obchodu
Danum s.r.o.