Rozšírený rozbor vody s ťažkými kovmi

Rozšírený rozbor vody s ťažkými kovmi obsahuje 49 ukazovateľov : fyzické aj chemické ukazovatele, vrátane ťažkých kovov a dve najčastejšie sa vyskytujúce mikrobiologické ukazovatele: escherichia coli a koliformné baktérie. Tento balík dáva dobrý obraz o kvalite Vašej vody. Ak voda má nepríjemný, takzvaný "vajcový" zápach, odporúčame priobjednať balík "Sírovodík".Skladem
€99 €82,50 bez DPH
termobox1
Tip

Chcete sa na niečo opýtať?

Volajte +421 907 187 800 alebo +421 222 205 436


Akreditovaný rozbor vody vhodný na zistenie obrazu kvality Vašej vody 

Tento typ rozboru vody obsahuje viac ako 20 parametrov vrátane ťažkých kovov, ako sú olovo, meď, nikel, kadmium a arzénpodá detailné informácie o stave vody a prípadných zdravotných rizikách. V analýze nechýba napríklad hliník, ktorý je najpodozrivejšou príčinou Alzheimerovej choroby. Ďalej sa  dozviete množstvo medi, striebra, kobaltu a ďalších ukazovateľov. Kompletný zoznam rozsahu tohto rozboru nájdete nižšie. Tento balík sme rozšírili o fyzikálne ukazovatele, ako sú napríklad farba, zákal, hodnota Ph, vodivosť, ktoré nemôžu chýbať z balíka k analýze podzemnej vody.

Aké ukazovatele sú zahrnuté v balíku EXTRA?

balik-extra-rozbor-ukazovatele

Čo je zahrnuté v cene rozboru ?

U nás sa nemusíte báť skrytých poplatkov za vystavenie protokolu, administratívu, a pod. Uvedená cena je konečná, bez ďalších príplatkov. Za túto cenu dostanete kompletnú službu akreditovaného rozboru vody, poskytneme Vám príslušné vzorkovnice pre odber vody. Samozrejmosťou je vystavenie protokolu a prípadná konzultácia výsledkov.

Za aký čas dostanem výsledky rozboru vody?

Protokol s výsledkami meraní obdržíte spravidla do 10 dní a to v elektronickej forme.

Vyznám sa v protokole s výsledkami? 


Áno, protokol má štandardizovaný formát, avšak ku každému rozboru vody dávame zrozumiteľné informácie tak, aby bolo jasné, čo sa v protokole uvádza. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať, radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme Vám, ako s vodou ďalej pracovať, aby bola bez závad. Ak sa vo výsledkoch  objaví  prekročenie zdraviu škodlivých ukazovateľov, budeme Vás o tom v každom prípade informovať.

Späť do obchodu
Danum s.r.o.