Komplexný rozbor vody pre hlboké studne

Komplexný rozbor vody pre hlboké studne obsahuje 59 ukazovateľov, vrátane fyzikálnych, chemických a mikrobiológie. Balík obsahuje všetky mikrobiologické ukazovatele, ktoré vyžaduje zdravotný úrad v balíku "MINIMÁLNA MIKROBIOLÓGIA". Tento balík dáva zákazníkom detailný obraz o kvalite vodného zdroja. Ak voda má nepríjemný, takzvaný "vajcový" zápach, odporúčame priobjednať balík "Sírovodík".

 

Skladem
€240 €200 bez DPH
termobox1
Tip

Chcete sa na niečo opýtať?

Volajte +421 907 187 800 alebo +421 222 205 436

Akreditovaný rozbor vody na zistenie komplexného obrazu kvality vodného zdroja

Komplexný rozbor vody pre hlboké studne obsahuje mikrobiologické ukazovatele, ďalej viac ako 20 parametrov vrátane ťažkých kovov, ako sú olovo, meď, nikel, kadmium a arzén, a takisto aj fyzikálne ukazovatele, podá detailné informácie o stave vody a prípadných zdravotných rizikách. V analýze nechýba napríklad hliník, ktorý je najpodozrivejšou príčinou Alzheimerovej choroby. Ďalej sa takisto dozviete množstvo medi, striebra, kobaltu a ďalších ukazovateľov. Kompletný zoznam rozsahu tohto rozboru nájdete nižšie. Tento balík sme rozšírili o mikrobiologické ukazovatele, ako sú napríklad enterokoky, clostridium perfringens, živé a mŕtve organizmy, atď., ktoré nemôžu chýbať z balíka na analýzu podzemnej vody.

Tento balík sme zostavili na základe našich skúseností, že ktoré ukazovatele sa môžu vyskytnúť v našich podzemných vodách. Objednaním tohto balíka dostanete komplexný obraz o kvalite Vašej vody. V prípade nedokonalosti kvality vody Vám môžeme navrhnúť technológiu, aby ste mohli dostať vodu, ktorá vyhovuje predpisom našej vlády. Tento balík bol zostavený na základe vyhlášky MZ SR č. 91/2023 Z.z. . Obsahuje všetky ukazovatele, ktoré má obsahovať aj kolaudačný rozbor, ale v porovnaní s predpísaným rozborom na kolaudáciu obsahuje asi dvakrát toľko ukazovateľov. 

Aké ukazovatele sú zahrnuté v balíku?

rozbor-vody-balik-klompex-ukazovatele

Čo je zahrnuté v cene rozboru ?

U nás sa nemusíte báť skrytých poplatkov za vystavenie protokolu, administratívu, a pod. Uvedená cena je konečná, bez ďalších príplatkov. Za túto cenu dostanete kompletnú službu akreditovaného rozboru vody, poskytneme Vám príslušné vzorkovnice pre odber vody. Samozrejmosťou je vystavenie protokolu a prípadná konzultácia výsledkov.

 

Za aký čas dostanem výsledky rozboru vody?

Protokol s výsledkami meraní obdržíte spravidla do 10 dní a to v elektronickej forme.

 

Vyznám sa v protokole s výsledkami?

Áno, protokol má štandardizovaný formát, avšak ku každému rozboru vody dávame zrozumiteľné informácie tak, aby bolo jasné, čo sa v protokole uvádza. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať, radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme Vám, ako s vodou ďalej pracovať, aby bola bez závad. Ak sa vo výsledkoch objaví prekročenie zdraviu škodlivých ukazovateľov, budeme Vás o tom v každom prípade informovať.

Späť do obchodu
Danum s.r.o.