Pre zdravotný úrad podľa MZSR 247/2017 Z.z. s AKREDITOVANÝM ODBEROM

akkred_info_slide_v2

 

Tento typ rozboru je úplne oficiálnym rozborom vody, ktorý okrem informačného charakteru pre klienta o kvalite vody slúži aj ako oficiálny doklad na preukázanie pre zdravotný úrad k prevedeniu kolaudácie domu, alebo k otvoreniu prevádzky.

Pre kolaudáciu je potrebné preukázať protokol s výsledkami "KOLAUDAČNÝ & PREVÁDZKA - minimálny rozbor podľa vyhlášky MZSR 247/2017 Z.Z."

Čo sa týka otvorenia prevádzky, treba overiť na príslušnom úrade, ktorý typ rozboru vody vyžadujú. Sú prípady, keď im stačí preukázať len "MINIMÁLNU MIKROBIOLÓGIU podľa vyhlášky MZSR 247/2017 Z.Z.", ktorý je o niečo lacnejšie, ale v istých prípadoch treba im predložiť kompletný rozbor "KOLAUDAČNÝ & PREVÁDZKA - minimálny rozbor podľa vyhlášky MZSR 247/2017 Z.Z."

Uvedené ceny balíkov nižšie sú konečné, vrátane odberu vzorkov akreditovaným vzorkárom. Po objednaní balíka do jedného alebo dvoch dní zavolá vzorkár klientovi pre dojednanie termínu odobratia vzorkov.

 

viqua

akreditovanyodber
Novinka
75 EUR bez DPH
90 EUR

Pitná voda - Mikrobiologický rozbor pdľ. Vyhláška MZSR 247/2017 Z.z. Balík rozboru vody obsahuje akreditovaný odber akreditovaným vzorkárom.

5
akreditovanyodber
Tip
107,50 EUR bez DPH
129 EUR

AKCIA STÁLE TRVÁ 129,- € vrátane DPHTento balík obsahuje všetky ukazovatele potrebné k minimálnemu rozboru na preukázanie zdravotnému úradu. Protokol tohto rozboru je...

8
2 položiek celkom