ROZŠÍRENÝ

Balík obsahuje všetky ukazovatele, ktoré sú uvedené v základnom orientačnom balíku a je doplnený o ťažké kovy.

46 ukazovateľov 

Skladem
90 EUR 75 EUR bez DPH

Akreditovaný rozbor vody s ťažkými kovmi

Tento typ rozbor vody obsahuje viac ako 20 parametrov vrátane ťažkých kovov, ako sú olovo, meď, nikel, kadmium a arzén, podá detailné informácie o stave vody a prípadných zdravotných rizikách. V analýze nechýba napríklad hliník, ktorý je najpodozrivejšou príčinou Alzheimerovej choroby. Ďalej sa dozviete množstvo medi, striebra, kobaltu a ďalších ukazovateľov. Kompletný zoznam rozsahu tohto rozboru nájdete nižšie.

Aké ukazovatele sú zahrnuté v balíku ROZŠÍRENÝ?

 ROZŠÍRENÝ_PDF2

Čo je zahrnuté v cene rozboru ?

U nás sa nemusíte báť skrytých poplatkov za vystavenie protokolu, administratívu, a pod. Uvedená cena je konečná, bez ďalších príplatkov. Za túto cenu dostanete kompletnú službu akreditovaného rozboru vody, poskytneme Vám príslušné vzorkovnice pre odber vody. Samozrejmosťou je vystavenie protokolu a prípadná konzultácia výsledkov.

Za aký čas dostanem výsledky rozboru vody?

Protokol s výsledkami meraní obdržíte spravidla do 10 dní a to v elektronickej forme.

Vyznám sa v protokole s výsledkami? 


Áno, protokol má štandardizovaný formát, avšak ku každému rozboru vody dávame zrozumiteľné informácie tak, aby bolo jasné, čo sa v protokole uvádza. V prípade nejasností nás môžete kontaktovať, radi Vám všetko vysvetlíme a poradíme Vám, ako s vodou ďalej pracovať, aby bola bez závad. Ak sa vo výsledku prejaví k prekročeniu zdraviu škodlivých ukazovateľov, budeme Vás o tom v každom prípade informovať.