Ako nakupovať

1. Rozbor vody s AKREDITOVANÝM ODBEROM

Postup realizácie zákazky v prípade objednania z balíkov rozboru vody podľa vyhlášky MZSR 247/2017 Z.z.

1. Zákazník objedná balík podľa vlastného výberu z ponúkaných balíkov rozboru vody uvedené v e-shope rozbor-vody.sk

2. Firma Danum s.r.o. objedná v logistickom centre akreditovaných vzorkárov odber vzoriek k rozboru vody

3. Akreditovaný vzorkár kontaktuje zákazníka, s ktorým sI dohodnú termín odberu vzorkiek.

4. Vzorkár v dohodnutom termíne príde odobrať vzorky, ktorý odvezie na vlastnom vozidle.

5. Do 5-7 dní príde výsledok zákazníkovi do mailu spolu s faktúrou na úhradu.

akkred_info_slide_v2

 

2. Rozbor vody - TERMOBOX - ZBERNÉ MIESTO

1. Zákazník objedná balík podľa vlastného výberu z ponúkaných balíkov rozborov vody uvedené v e-shope rozbor-vody.sk. Vážení zákazníci, pred vyzdvihnutím odberovej sady prosím vytvorte objednávku príslušného rozboru vody alebo nás kontaktujte.

2. Zákazník vyzdvihne termobox na odbernom mieste - DEPO. Pri vytvorení objednávky nezabudnite označiť miesto vyzdvihnutia termoboxu v sekcii "spôsob doručenia".

3. Po obdržaní termoboxu vyberte z neho chladiacu vložku (modrá placka) a vložte ju do mraznčky, kde ju nechajte namraziť. Pred uzavrením termoboxu s odobranou vodou nezabudnite túto vložku vložiť späť na dno termoboxu. 

4. Vodu odoberte optimálne v deň odovzdania termoboxu. Pripravené flaštičky na odber vody obsahujú konzervačnú látku, aby bolo zaistené uchovanie vzoriek po niekolkých dňoch a vzorky sa tak dostali do laboratoria v nezmenenej podobe.
Termobox je možné odovzdať v pondelok, utorok alebo v stredu na označených pobočkách podľa dohody s našim pracovníkom, ktorý musí objednať vyzdvihnutie termoboxu na deň, keď sa termobox odovzdá.

Odberová sada:

Depo

- V mieste odberu nechajte vytekať studenú vodu aspoň 3 minúty, kým sa neustáli jej teplota.  
- Vzorkovnice nevyplachujte, naplňte ich v následujúcom poradí: 

1) Plastová vzorkovnica 250 ml.
2) Sklenená vzorkovnica
3) Plastová vzorkovnica malá (! NEVYPLACHOVAŤ !) pozor, aby voda nepretiekla, vzorkovnica obsahuje kyselinu.
4) Sterilná vzorkovnica ( ! NEVYPLACHOVAŤ ! ) vzorkovnica je sterilná a môže obsahovať stopy – kvapky na stenách, jedná sa o thiosíran sodný, ktorý sa aplikuje do vzorkovnice pre dechloráciu.

 5. Termobox sa odovzdá v pondelok, utorok alebo v stredu na odbernom mieste, kde sa termobox vyzdvihol. 

6. Spoločne s výsledkami rozboru vody Vám zašleme podrobné informácie šité na mieru Vašej vody. Na všetky otázky Vám ochotne odpovieme, nebojte sa opýtať aj  na zdanlivo „blbé“ alebo „citlivé“ otázky. Určite nebudete medzi prvými pýtajúcimi sa na daný problém. Denne riešime stovky otázok, každý deň sa učíme nové veci. Zdielajte s nami Vaše zkúšenosti, rovnako tak, ako my budeme zdielať tie naše.

 

3. Rozbor vody - TERMOBOX (GLS)

Postup realizácie zákazky v prípade objednania rozboru bez akreditovaného odberu

1. Zákazník objedná balík podľa vlastného výberu z ponúkaných balíkov rozborov vody uvedené v e-shope rozbor-vody.sk

2. Firma Danum s.r.o. pošle zákazníkovi odberovú sadu (termobox s vzorkovnicami).

3. Po obdržaní termoboxu vyberte z neho chladiacu vložku (modrá placka) a vložte ju do mrazničky, kde ju nechajte namraziť. Prd uzavrením termoboxu s odobranou vodou nezabudnite túto vložku vložiť späť na dno termoboxu. 

4. Vodu odoberte optimálne v deň odovzdania termoboxu. Pripravené flaštičky na odber vody obsahujú konzervačnú látku, aby bolo zaistené uchovanie vzoriek po niekoľkých dňoch a vzorky sa tak dostali do laboratoria v nezmenenej podobe.
Termobox je možné odovzdať v pondelok, utorok alebo v stredu kuriérovi GLS podľa dohody s našim pracovníkom, ktorý musí objednať odber termoboxu.

Odberová sada:

infografikaA4_objednat

- V mieste odberu nechajte vytiekať studenú vodu aspoň 3 minuty, kým sa neustáli jej teplota.  
- Vzorkovnice nevyplachujte, naplňte je v následujúcom poradí: 

1) Plastová vzorkovnica 250 ml.
2) Sklenená vzorkovnica
3) Plastová vzorkovnica malá (! NEVYPLACHOVAŤ !) pozor, aby voda nepretiekla, vzorkovnica obsahuje kyselinu.
4) Sterilná vzorkovnica ( ! NEVYPLACHOVAŤ ! ) vzorkovnica je sterilná a môže obsahovať stopy – kvapky na stenách, jedná sa o thiosíran sodný, ktorý sa aplikuje do vzorkovnice pre dechloraciu.

 

 

5. Termobox sa odovzdá v pondelok, utorok alebo v stredu kuriérovi GLS podľa dohody so zástupcom firmy Danum s.r.o., ktorý musí objednať odber termoboxu.

6. Spoločne s výsledkami rozboru vody Vám zašleme podrobné informácie šité na mieru Vašej vody. Všetky otázky Vám ochotne odpovieme, nebojte sa opýtať i na zdánlivo „blbé“ alebo „citlivé“ otázky. Určite nebudete medzi prvými pýtajúcimi  sa na daný problém. Denne riešime stovky otázok, každý deň sa učíme nové veci. Zdielajte s nami Vaše skúšenosti, rovnako tak, ako my budeme zdielať tie naše.

 

infograf_slide