Rozbor vody - TERMOBOX

Postup relizácie zákazky v prípade objednania rozboru bez akreditovaného odberu

1. Zákazník objedná balík podľa vlastného výberu z ponúkaných balíkov rozboru vody uvedené v e-shope rozbor-vody.sk

2. Firma Danum s.r.o. pošle zkazníkovi odberovú sadu (termobox s vzorkovnicami).

3. Po obdržaní termoboxu vyberte z neho chladiacu vložku (modrá placka) a vložte ju do mraznčky, kde ju nechajte namraziť. Prd uzavrením termoboxu s odobranou vodou nezabudnite túto vložku vložiť späť na dno termoboxu. 

4. Vodu odoberte optimálne v deň odovzdania termoboxu. Pripravené flaštičky na odber vody obsahujú konzervačnú látku, aby bolo zaistené uchovanie vzorkov po niekolkých dňoch a vzorky sa tak dostali do laboratoria v nezmenenej podobe.
Termobox je možné odovzdať v pondelok, utorok alebo v stredu kuriérovi GLS podľa dohody s našim pracovníkom, ktorý musí objednať odber termoboxu.

Odberová sada:

infografikaA4_objednat

- V mieste odberu nechajte vytiekať studenú vodu aspoň 3 minuty, kým sa neustáli jej teplota.  
- Vzorkovnice nevyplachujte, naplňte je v následujúcom poradí: 

1) Plastová vzorkovnica 250 ml.
2) Sklenená vzorkovnica
3) Plastová vzorkovnica malá (! NEVYPLACHOVAŤ !) pozor, aby voda nepretiekla, vzorkovnica obsahuje kyselinu.
4) Sterilná vzorkovnica ( ! NEVYPLACHOVAŤ ! ) vzorkovnica je sterilná a môže obsahovať stopy – kvapky na stenách, jedná sa o thiosíran sodný, který sa aplikuje do vzorkovnice pro dechloraciu.

 

 

5. Termobox sa odovzdá v pondelok, utorok alebo v stredu kuriérovi GLS podľa dohody so zástupcom firmy Danum s.r.o., ktorý musí objednať odber termoboxu.

6. Spoločne s výsledkami rozboru vody Vám zašleme podrobné informácie šité na mieru Vašej vody. Všetky otázky Vám ochotne odpovieme, nebojte sa opýtať i na zdánlivo „blbé“ alebo „citlivé“ otázky. Určite nebudete medzi prvími pýtajúcimi na daný problém. Denne riešíme stovky otázok, každý deň sa učíme nové veci. Zdielajte s nami Vaše zkúšenosti, rovnako tak, ako my budeme zdielať tie naše.

 

infograf_slide