O nás

Zháňate rozbor pitnej vody?

Zistite, čo pre Vás môžeme urobiť a koľko času s nami ušetríte. Rôzne druhy rozborov a mnoho ďalších u nás bez problémov zoženiete. Ak váhate, aký typ si vybrať alebo ak ste tu nenašli, čo ste hľadali, kontaktujte nás, urobíme Vám ponuku priamo na mieru.

Akreditované rozbory vody ešte dnes a v rámci celej SR!

Potrebujete rozbor pitnej vody? Obráťte sa na nás! Vyberte si z našej ponuky, ktorú sme zostavili podľa najbežnejších požiadaviek našich zákazníkov a objednajte si rozbor vody, pomocou odberového boxu, ktorý za vami príde kamkoľvek po celej SR.

Rozbor vody a jeho cena 

Cena rozboru vody je závislá na spôsobe jeho spracovania, ktoré je v zásade dvojaký. U nás Vám ponúkame akreditované rozbory, ktoré sú vždy nákladnejšie variantom, keďže podliehajú striktne nastaveným parametrom v laboratóriách, kedy po ukončení analýz vydá laboratórium akreditovaný protokol o skúške, ktorý je napríklad vyžadovaný hygienou v prípadoch, kedy ste prevádzkovateľom komerčných studní alebo je napríklad vhodný pre účely kolaudácie a veľmi dobre poslúži ako dôveryhodný obraz stavu Vášho zdroja.

Takýto rozbor si môžete objednať priamo tu. U akreditovaného rozboru máte istotu, že namerané výsledky zodpovedajú reálnemu stavu Vašej vody. Ak je pre Vás zásadná cena rozboru vody, potom môžete využiť služby niektorých poskytovateľov tzv. Semikvantitivnzch rozborov vody, ktorý bude síce lacnejšií, avšak vypovedajúce vlastnosti budú ďaleko za akreditovanú formu stanovenia.

Objednajte si u nás rozbor vody a ušetrite mnoho času !

Nielen, že nemusíte chodiť pre prázdne vzorkovnice do laboratória, ale ani ich tam nemusíte ísť plné vracať. O rozbor vody sa postaráme od doručenia a následného vyzdvihnutia vzorkovníc (sterilných nádob), až po odoslanie vyhotoveného protokolu o skúške s výsledkami a popisom výsledkov aj pre úplných laikov

Jak služba rozboru vody funguje ? 

Na základe Vašej objednávky Vám odošleme na Vami zadanú adresu odberový termobox vrátane označených sterilných vzorkovníc a jednoduchého návodu, ako vodu odobrať. Náš špecialista Vás bude kontaktovať pre dohodnutie termínu a adresy vyzdvihnutia termooboxu s naplnenými vzorkovnicami. Môžete tak zadať ľubovoľnú adresu vyzdvihnutia, napr. Adresu do zamestnania.

V dohodnutý deň príde na miesto kuriér, ktorému termobox odovzdáte k prevoze do laboratória. Všetko prebieha automaticky, nie je potrebné vypisovať žiadne adresné štítky, kuriérovi neplatíte žiadne poštovné, iba odoberiete vodu do pripravených vzorkovníc a vrátite ich späť do termoboxu. O zvyšok sa postaráme my.

Do 24 hodín od odovzdania termoboxu nášmu kuriérovi sa zásielka dostane do laboratória, kde bude vykonaný rozbor vody v požadovanom rozsahu. Výsledky rozboru sú známe obvykle do 10 pracovných dní. Protokol s výsledkami meraní obdržíte v elektronickej podobe alebo poštou spoločne s faktúrou, ktorá je splatná do 10 dní od dátumu vystavenia protokolu. Formu prevzatia protokolu si zvolíte pri telefonickom kontakte s našim špecialistom.

Rozbory pitných vôd

Veľké množstvo ľudí v SR využíva vlastné zdroje pitnej vody. Mať vlastnú studňu je výhoda: voda je vždy čerstvá a nemusí sa za ňu platiť. Má to však aj svoje \ "ALE \". Ak nie je o studňu postarané, nemusí byť lacným zdrojom pitnej vody, ale zdrojom starostí a zdravotných rizík.